KÕRGKVALITEETSED AUTOVARJUALUSED JA PERGOLAD OTSE TOOTJALT

AUTOVARJUALUSE KONFIGURAATOR

Miljoneid valikuid, kohesed pakkumised teie autovarjualusele koos individuaalsete 3D-piltidega. Proovige kohe.

Ehita Enda Autovarjualune

AUTOVARJUALUSE KONFIGURAATOR

Miljoneid valikuid, kohesed pakkumised teie autovarjualusele koos individuaalsete 3D-piltidega. Proovige kohe.

Mida sisaldab teie isiklik autovarjualune või pergola?

Teie tellimus detailides

Autovarjualused Ja Pergolad
Autovarjualused Ja Pergolad

14 x 14 cm postid, pärlinid, tugipostid ja liimpuit diagonaalid. Katuse talad 14 x 24 cm. Sarikad vastavalt lumekoormusele.

Staatika ja plaanide joonised tasuta pärast tellimuse esitamist.

Lihtsalt mõistetavad paigaldusjuhised koos 3D-jooniste ja positsiooniplaanidega.

Teie varjualuse lumekoormus arvutatakse vastavalt teie piirkonna normatiividele.

Extra!

Privaatsusseinad puidust voodrilaua või laudise kujul.

Extra!

Katuskatte valikud koos puidust vooderdatud katuse ja vihmaveesüsteemi teenustega.

Tasuta transport Eesti piires. Toode tarnitakse umbkaudu 14 päeva pärast, kui tellija on kinnitanud tehnilised joonised.

Sissepääsu kõrgus on 2,40 m, kuid võimalik muuta kuni 3,50 m-ni.

Lihtne Isepaigaldus nagu LEGO, võite ka tellida oma autovarjualuse või pergola paigalduse.

Paigalduskomplekt, mis sisaldab kõiki kruvisid, lukke, kinnitusvahendeid ja metallist H-profiiliga postijalgu.

Extra!

Puidust panipaik koos teie valitud akende ja ustega.

Extra!

Soovid oma toodet värvitud? Kliki siia, et saada tehase värvimise kohta üksikasjalikumat teavet.

Uue autovarjualuse või pergola tellimine võib tekitada tõelist ootusärevust. Arvestades, kui palju inimesi oma pergolasse mahutada soovite või määrates, millist suurust ja stiili vajate oma autovarjualusele. Siin tuleb mängu meie meeskond, kellel on pikaajalised oskused. Koos loome ainulaadse aiaatraktsiooni.

Kõrge kvaliteediga puidust autovarjualuseid ja pergolasid toodetakse range protsessi järgi, mis tagab kõikide ootuste täitmise. Valitud materjalide hankimine toimub mitmete sisemiste materjalikontrollidega. Tootmine toimub kontrollitud ja täpsetes tingimustes, kus iga millimeeter on oluline.

Nii valmistatakse meie puit teile

Suur hoolikus – Aastatepikkune kogemus – Pidev kvaliteedikontroll.

Puit on elus materjal, mis talub ilmastikutingimusi pikka aega. Iga autovarjualune ja pergola valmistatakse meie tehases kuivatatud kuusepuidust suure hoole ja kogemustega. Meie puit pärineb ainult kontrollitud puidutööstusest.

Nii välised kui ka pidevad sisemised järelvalveprotseduurid ja puidu märgistamine on osa mitmeastmelisest, omavahel seotud kvaliteedikindlustussüsteemist, mis lõppkokkuvõttes tagab meie puidu järjepidevalt kõrge kvaliteedi.

Puidust autovarjualuse puit
Puidu sõrmjätk ühendus

Looduslik materjal - Puit

Meie kvaliteedi eelised

Meie kvaliteetse autovarjualuste ja pergolate tootmine koos tapp lukustus süsteemiga toimub alati kõrgekvaliteedilise paljastatud puiduga. Valikukvaliteeti kasutatakse sise- ja mööblitööstuses.

Iga toode tarnitakse tööstusliku kvaliteediga. Kvaliteedi eeliste ja looduslike omaduste kohta saate ülevaate siin.

POPULAARSED UUDISED

KÜSIMUSED?

Proovi meie KKK lehte või võta ühendust

H-profiil postikandur

H-profiil postikandur

Soovitame tellida meie autovarjualuse või pergola koos sobivate H-tüüpi postitoe alustega. H-tüüpi postitoe alused sobivad meie toodetega ideaalselt. Kui soovite, võime need teile eelnevalt paki teel saata. Vundamendi mõõtmed peaksid olema 30 x 30 cm ja sügavus tuleks määrata vastavalt piirkonna külmumispunktidele.

Tappsüsteem

Postid

Oleme kavandanud oma autovarjualuse ja pergola süsteemi väljanägemise suurepäraseks ning täiuslikult sobivaks. Meie standardomaduste hulka kuuluvad suured 14 x 14 cm postid ja diagonaalid, millel on kõik puidust osad kindlalt omavahel ühendatud. See muudab meie süsteemi piisavalt vastupidavaks, et taluda erinevaid keskkonnamõjusid. Meie autovarjualuse süsteem on ehitatud nii vormi kui ka funktsiooni silmas pidades ning see ületab kindlasti teie ootusi.

Autovarjualune koos Panipaigaga

Lisaladustuse lisamine teie autovarjualusele võib olla suurepärane viis kodu funktsionaalsuse ja korralduse parandamiseks. Lisaladustuse abil saate suurendada saadaolevat ruumi tööriistade, õuemasinate ja muude esemete hoiustamiseks, mis aitab vähendada segadust garaažis ning vabastada ruumi muudeks otstarveteks.

Lisaks suuremale ladustusruumile aitab ladustuse lisamine teie autovarjualusele kaitsta ka hoiustatud esemeid ilmastikutingimuste eest. Hoides näiteks jalgrattad ja aiatööriistad eraldatud ladustuspiirkonnas, saate neid kaitsta vihma, lume ja päikese kahjustuste eest, mis aitab pikendada nende eluiga ja säästa pikas perspektiivis raha.

Autovarjualune 2-le koos panipaigaga

Eraldatud ladustusala omamine teie autovarjualuses võib parandada ka korraldust ning säästa teie aega ja vaeva, kui peate midagi kiiresti leidma. Kõik on oma kohal, nii et saate hõlpsasti leida vajaliku eseme ilma segaduses garaaži läbi otsimata.

Katuse teenused

Pergola Roof Strucutre

Meie katuse teenused hõlmavad hööveldatud voodrilaudade tarnet koos kliendi valitud katusematerjaliga.

 

Paigaldusteenuse ostmisel toimetatakse kõik katusematerjalid kohale ning paigaldatakse.

Ava lagi koostöös meie töödeldud voodrilauaga tagab teie autovarjualusele või pergolale erakordse visuaalse efekti. See toimib raamina taustal, mis võimaldab meie suurejoonelisel katusestruktuuril rääkida iseenda eest.

 

Samuti pakume kolme eritüüpi katust:

 

  • Katusetellised
  • Metallplekid
  • Bituumensindlid

Erinevate värvide ja profiilidega kataloogi saamiseks võtke meiega ühendust.

Katusekatted

Bituumensindlid
Tugevad katused algavad bituumensindlitega!
Katusekivi
Kaitse oma kodu ajatu stiiliga - Vali katusekivid!
Katuseplekk
Iga lehe tugevus ja ilu - Vali metall oma katuse suurepärasuse jaoks!
Previous
Next

Vihmaveerennide teenus

Meie vihmaveerennide teenus hõlmab äravoolusüsteemi paigaldamist, mis aitab vabaneda liigsest vihmaveest ning hoiab teie varjualuse või pergola ümbruse kuivana.

Vihmaveerennid aitavad ka visuaalset miljööd parandada.

Autovarjualuse lumekoormus

Lumekoormus

Me arvutame oma autovarjualuste ja pergolade lumekoormuse vastavalt teie piirkonnale kehtivatele normidele. See tagab, et meie tooted suudavad vastu pidada teie piirkonna lumekoormuse nõuetele ning tagavad teile ohutu ja usaldusväärse konstruktsiooni.

3D Joonised

3D Joonis 3

Puidust autovarjualuste ja pergolade ehitamisel võivad 3D-joonised koos liidetega protsessi palju lihtsamaks ja selgemaks muuta. Liited toimivad omamoodi “Lego” süsteemina, kus iga tükk sobib järgmisega täiuslikult kokku, muutes kõikide osade sobitamise lihtsaks ning selgelt arusaadavaks.

3D-jooniste abil saab valmis toodet visualiseerida erinevatest nurkadest ja vaatenurkadest, muutes liidete sobitamise iga tüki arusaadavamaks. See võib olla eriti kasulik inimestele, kes on uued puidutööga või kes võivad olla keerukamate ehitusprojektide ees hirmul.

Seinte katmine

Meie ettevõte pakub privaatsuse ekraane kahe erineva vormina:

Seinamoodul on suurepärane valik neile, kes soovivad oma seintele rustikaalset ja looduslikku välimust. Valmistatud õhukestest puiduribadest, need lauad on paigutatud horisontaalsesse mustrisse, luues teie seintele eristuva tekstuuri. Puidust laudu saab värvida või toonida erinevates värvides vastavalt soovitud esteetikale, ja nende vastupidavus ning vastupidavus kulumisele teevad neist suurepärase pikaajalise investeeringu.

Autovarjualune koos moodulseinaga

Puitlaudis mitmekülgsem valik, mida saab kasutada erinevates keskkondades. See tüüpi seinakate koosneb laiematest puidust plaatidest, mis on paigaldatud horisontaalselt või vertikaalselt. Puidust voodrilaud on saadaval mitmesugustes viimistlustes, alates siledast ja poleeritud kuni krobeline ja tekstuurne, andes teile paindlikkuse luua täpselt soovitud välimus. Üks peamisi puidust voodri eeliseid on selle isolatsiooniomadused, mis aitavad hoida

Autovarjualune koos puitlaudisega

Paigaldus

Paigaldus meeskond

Meie ettevõttes tunneme uhkust meie kokkupanekumeeskonna ekspertiisi ja kvalifikatsiooni üle. Meie meeskond koosneb kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistidest, kes omavad kogemusi puidust autovarjualuste ja teiste välisrajatiste ehitamisel.

Autovarjualuste lõikamine

Meie meeskonnaliikmed on läbinud põhjaliku väljaõppe ja omavad sügavat arusaamist parimatest tavade ja tehnikate osas puidust autovarjualuste ehitamisel. Neil on kaasaegsed tööriistad ja seadmed, et tagada iga kokkupanek kõrgeimate kvaliteedi- ja ohutusstandardite järgi.

Autovarjualuste paigaldus

Mõistame, et iga projekt on ainulaadne, ning meie meeskond on pühendunud tihedale koostööle klientidega, et tagada nende vajaduste täielik mõistmine ja rahuldamine. Me läheneme igale projektile koostööle orienteeritult ning meie meeskonnaliikmed on alati kättesaadavad küsimustele vastamiseks ning juhendamiseks kogu kokkupanekuprotsessi vältel.

Värvimine

Peamine konstruktsioon (postid, sarikad, katuse raam, peakaitsmed) võib olla saadaval ka teie valitud RAL-värvitoonis.

 

Puiduvärvide värvikaart sisaldab 100 värvi, mis sobivad välitingimustes olevatele puidupindadele. Autovarjualuse või pergola välimust saab oluliselt muuta, värvides selle erineva tooni kätte.

Näidis
RAL värvid

Lakkimine

Autovarjualust või pergolat saab tellida vastavalt soovile ka kohandatud lakikihiga. Puitmaterjal valmistatakse teie isiklike spetsifikatsioonide kohaselt.

 

Lakk on saadaval erinevates värvitoonides lisatasu eest. Lisateabe saamiseks võtke ühendust meie klienditeenindusega aadressil info@statekwood.com.

Näidis
Lakkimine