Puidust pergolad - muuda oma väliruum veelgi kaunimaks

Puidust Pergola 84-84

Kui otsite viisi oma väliruumi ilu ja funktsionaalsuse täiustamiseks, võib puidust pergola olla just see, mida vajate. Meie valik puidust pergolaid on kavandatud vastavalt erinevatele vajadustele, alates varju ja kaitse pakkumisest kuni silmapaistva fookuspunkti loomiseni teie aias või terrassil.

Valmistatud kvaliteetsetest ja vastupidavatest materjalidest, on meie puidust pergolad ehitatud pikaajaliseks kasutamiseks ja vastupidavaks erinevatele ilmastikutingimustele. Olgu sul siis soov klassikalise ja traditsioonilise disaini järele või soovid midagi kaasaegsemat – meil leidub kindlasti puidust pergola, mis sobib su stiili ja maitsega.

Tutvuge meie puidust pergolate valikuga ja leidke täiuslik variant, mis muudab teie väliruumi kauniks oaasiks.

Meie eelised

  • Kasutame ainult 13 meetri pikkuseid sõrmliitega ehituslikku puidutööd, seega puuduvad sinu puidust autovarjualusel ühendused, mis võiksid vähendada selle tugevusomadusi.
  • Üle kümne aasta kogemust elementmajade tootmises tagab meie toodete tõhususe ja parima kliendirahulolu.
  • Valmistame autovarjualuseid ainult kvaliteetsest ja tugevussorteeritud C24 puidust.

Autovarjualuste komplektid on kergelt paigaldatavad

Autovarjualuse paigaldus

Puidust pergola komplektid võivad olla suhteliselt lihtsad paigaldada tänu eelnevalt lõigatud osadele ja spetsiaalselt kujundatud liidestele, mis sobivad omavahel nagu legoklotsid. Liitekohad on inseneri poolt projekteeritud, et tagada täpne sobivus ja hõlbustada varjualuse kokkupanemist. Selgete juhiste ja põhiliste tööriistade abil suudab kogenud iseehitaja tavaliselt paigalduse lõpetada ühe või kahe päeva jooksul.

Kontakt info

ASUKOHT

Kalesi, 75207 Harju maakond

Kirjutage meile