Tellimine

Autovarjualuse ja pergola tooted

Tunneme uhkust oma laia valiku ning kõrge kvaliteediga autovarjualuste ja pergolate üle, mis vastavad meie klientide vajadustele. Kas otsite stiilset ja vastupidavat autovarjualust, et kaitsta oma sõidukit, või kaunist pergolat, et lisada varju ja hubasust oma õuealale –  meie valikust leiab kindlasti toote, mis sobib hästi teie nõudmistega.

Maksetingimused

Esimene osamakse – tehnilised joonised koos 3D-piltidega, summas 300 €.

Teine osamakse – enne tootmise algust, 50% kogumaksumusest.

Viimane osamakse – kui teie toode on valmis, 50% kogumaksumusest.

Eritellimused

Me mõistame, et kõik kinnistud ei ole samas suuruses ning selleks, et leida meie klientidele täiuslik lahendus, mis vastab nende ainulaadsetele vajadustele ja eelistustele, võtame vastu tellimusi vastavalt kliendi soovile.

Me usume, et selge suhtlus ja vastastikune mõistmine on olulised, et tagada täielik rahulolu tellimustega. Sellepärast alustame iga kliendi tellimust tehniliste jooniste koostamisega, et veenduda, et me kõik oleme enne tootmise alustamist valmisproduktist samal arusaamal.

Et aidata meil mõista teie ideid, soovitame teil esitada meile käsitsi joonistatud visandeid või võtta aluseks mõni olemasolev toode. Meie ekspertidest koosnev meeskond kasutab neid jooniseid üksikasjalike tehniliste jooniste loomiseks, mis illustreerivad teie kohandatud toote disaini ja spetsifikatsioone.

Autovarjualuse joonistus
Puidust Autovarjualune 63-82

Kui meil on selge arusaam teie soovidest, siis teeme teile mitmeid disaini ettepanekuid ja tutvustame erinevaid profiile. Meie eesmärk on pakkuda teile võimalikult palju valikuid, et tagada, et saate täpselt selle, mida vajate.

Me mõistame, et iga klient on unikaalne, mistõttu oleme hea meelega valmis pakkuma vajadusel ka kohapealseid hindamisi. Meie meeskond saab tulla teile külla, teha vajalikud  mõõtmised ja hinnata võimalikke väljakutseid või piiranguid. Nii saame tagada, et teile kohandatud varjualune või pegola sobib teie täpsete vajaduste ja keskkonnaga.

Maksetingimused

Esimene osamakse – tehnilised joonised koos 3D-piltidega, summas 300 €.

Teine osamakse – enne tootmise algust, 50% kogumaksumusest.

Viimane osamakse – kui teie toode on valmis, 50% kogumaksumusest.

Kujunda enda soovidele vastav Autovarjualune Pergola Varikatus Autovarjualune Pergola Varikatus Autovarjualune Pergola Varikatus Autovarjualune Pergola Varikatus Autovarjualune Pergola Varikatus Autovarjualune Pergola Varikatus

Autovarjualune müts katusega
Autovarjualune koos kaldkatusega