VÄLIKÖÖGID

Maitsed, mis õitsevad värskes õhus

Individuaalsed väliköögid

Statek Woodi individuaalsed konstruktsiooni lahendused väliköökidele.

Väliköögi kujundamise juures on palju erinevaid võimalusi, alustades suhteliselt lihtsa nurgakesega kuni ahju, pliidiplaadi, külmiku ja sisseehitatud hoiukappideni välja. Ideaalne väliköögi konstruktsioon peaks pakkuma samasugust funktsionaalsust ja külalislahkust nagu majasisene köök.

Kuidas alustada?

Me usume, et selge suhtlus ja vastastikune mõistmine on olulised, et tagada täielik rahulolu tellimustega. Sellepärast alustame iga kliendi tellimust tehniliste jooniste koostamisega, et veenduda, et me kõik oleme enne tootmise alustamist valmisproduktist samal arusaamal.

Et aidata meil mõista teie ideid, soovitame teil esitada meile käsitsi joonistatud visandeid. Meie ekspertidest koosnev meeskond kasutab neid jooniseid üksikasjalike tehniliste jooniste loomiseks, mis illustreerivad teie kohandatud toote disaini ja spetsifikatsioone. 

Me mõistame, et iga klient on unikaalne, mistõttu oleme hea meelega valmis pakkuma vajadusel ka kohapealseid hindamisi. Meie meeskond saab tulla teile külla, teha vajalikud  mõõtmised ja hinnata võimalikke väljakutseid või piiranguid. Nii saame tagada, et teile kohandatud varjualune või pegola sobib teie täpsete vajaduste ja keskkonnaga.

Maksetingimused

Esimene osamakse – tehnilised joonised koos 3D-piltidega, summas 500 €.

Teine osamakse – enne tootmise algust, 50% kogumaksumusest.

Viimane osamakse – kui teie toode on valmis, 50% kogumaksumusest.

Konstruktsioon ei sisalda köögimööblit!

Tehtud Tööd

Väliköök Portugalis
Väliköök Hispaanias
Väliköögi referents