Keskkonnasõbralik tehas

Oleme ettevõte, kes toodab autovarjualuseid ja pergolaid, ning seetõttu peame oluliseks laiendada oma tootmishooneid keskkonnasõbralikul ja jätkusuutlikul viisil. Pärast põhjalikku uurimistööd ja planeerimist otsustasime ehitada uue tehase täielikult puidust, kasutades elementmajade süsteemi.

Tehase kogupindala on 1800 ruutmeetrit, sisekõrgus 5 meetrit ning hoonel on 2 esiväravat, et tagada lihtne juurdepääs veokitele ja tarnetele. Valisime puidu oma ehitusmaterjaliks, kuna hoolime süsinikdioksiidi (CO2) heitmetest ja soovisime olla keskkonnasõbralikud.

CO2 neutraalne

Üheks suurimaks väljakutseks, millega silmitsi seisma pidime, oli hoone tugevuse ja stabiilsuse tagamine. Selle saavutamiseks tellisime spetsiaalselt kavandatud katusefermid, mis on transporditud erivahenditega. Need fermid on oluliseks komponendiks tehase ehitamisel, pakkudes katusele vajalikku tuge.

Autovarjualuste tehas
Autovarjualuste tehase ehitamine

Kasutasime tehase ehitamisel elementmajade süsteemi, mis võimaldas kiiremat ja efektiivsemat ehitamist. See süsteem hõlmas eelnevalt valmistatud paneele, mis monteeriti kohapeal kokku. See mitte ainult ei säästnud aega, vaid vähendas ka ehituse käigus tekkivate jäätme hulka.

Üheks puidu kasutamise eeliseks ehitusmaterjalina on see, et see on taastuv ressurss. Ehitades oma tehase puidust, suutsime vähendada oma keskkonnamõju ja edendada jätkusuutlikkust. Lisaks jagame küttepuud neile, kes seda vajavad, vähendades veelgi jäätmete hulka ja olles sotsiaalselt vastutustundlik.

Autovarjualuste tehas valmis

Lisaks keskkonnasõbralikkusele on meie uus tehasehoone ka esteetilise välimusega, luues sooja ja kutsuva atmosfääri. Uus ja kaasaegne hoone on võimaldanud meil suurendada tootmisvõimekust, samal ajal vähendades meie süsinikujalajälge. Oleme uhked, et oleme ehitanud tehase, mis mitte ainult ei vasta meie tootmisvajadustele, vaid on ka kooskõlas meie väärtuste ja pühendumusega keskkonnavallas.

Kokkuvõtvalt oli öko-sõbraliku ja täielikult puidust tehase ehitamine nii väljakutset pakkuv kui ka tasuv kogemus. Kasutades elementmajade süsteemi ja spetsiaalselt kavandatud katuseferme, suutsime ehitada jätkusuutliku ja efektiivse tootmisrajatise. Loodame, et meie pingutused innustavad teisi ettevõtteid kaaluma ökoloogilisi ehitusmaterjale ja meetodeid oma ehitusprojektides.