Puidust Pergola 60-60

Puidust Pergola 60-60

Meil on hea meel tutvustada teile meie elegantset ja vastupidavat puidust pergola 60-60, mis on loodud täiustama teie õues asuvat eluruumi. Selle silmatorkavalt kaunis puitpergola on valmistatud kõrgekvaliteedilisest puidust meie osavate käsitööliste poolt, tagades nii selle pikaajalise vastupidavuse kui ka selle visuaalse võlu.

 

Pergola 60-60 klassikaline disain on läbimõeldud ja praktiline, olles varustatud tugevate postide ja risttaladega. Need elemendid annavad pergolale stabiilsuse ja kindluse, luues samal ajal sarmika ja kutseka õhkkonna.

 

Kujutage ette end lõõgastumas oma hoovis või aias, varjus selle võluva pergola all. See on ideaalne koht sõprade vastuvõtmiseks ja meeldejäävate hetkede jagamiseks. Pidage maha õhtusööke või korraldage perekondlikke kokkutulekuid pergola all, kus kõik tunnevad end mugavalt ja kutsutuna.

Mida sisaldab teie isiklik pergola?

Teie pergola detailides

14 x 14 cm postid, pärlinid, tugipostid ja liimpuit diagonaalid. Katuse talad 14 x 24 cm. Sarikad vastavalt lumekoormusele.

Staatika ja plaanide joonised tasuta pärast tellimuse esitamist.

Lihtsalt mõistetavad paigaldusjuhised koos 3D-jooniste ja positsiooniplaanidega.

Teie varjualuse lumekoormus arvutatakse vastavalt teie piirkonna normatiividele.

Extra!

Privaatsusseinad puidust voodrilaua või laudise kujul.

Extra!

Katuskatte valikud koos puidust vooderdatud katuse ja vihmaveesüsteemi teenustega.

Tasuta transport Eesti piires. Toode tarnitakse umbkaudu 14 päeva pärast, kui tellija on kinnitanud tehnilised joonised.

Sissepääsu kõrgus on 2,40 m, kuid võimalik muuta kuni 3,50 m-ni.

Lihtne Isepaigaldus nagu LEGO, võite ka tellida oma autovarjualuse või pergola paigalduse.

Paigalduskomplekt, mis sisaldab kõiki kruvisid, lukke, kinnitusvahendeid ja metallist H-profiiliga postijalgu.

Extra!

Puidust panipaik koos teie valitud akende ja ustega.

Extra!

Soovid oma toodet värvitud? Kliki siia, et saada tehase värvimise kohta üksikasjalikumat teavet.

Mis teeb meist õige valiku?

Tappliiteühendus

Kõik puidust pergolad ei ole loodud võrdselt. Mõned pergolad on ehitatud erinevatest materjalidest ja mõnel on erinevad omadused, mis eristavad neid teistest.

 

Üks omadus, mis võib muuta teie pergola paremaks, on tapliiteühendus. Need ühendused on traditsiooniline puidutöötluse vorm, mida on kasutatud sajandeid. Need hõlmavad puidutükil olevat kattunud osa, mis sobitub teise puidutüki auku. Mõlemad tükid ühendatakse seejärel lukustusmehhanismiga, luues tugeva ja vastupidava ühenduse.

Puidust autovarjualune koos tappühendustega
Puidust autovarjualune koos tappühendustega 2

Sarika- ja pärlini profiilid

Meie uhkus seisneb selles, et kaasame kliendi otsustusprotsessi meie projektis. Pakume mitmesuguseid profiilimisvõimalusi, millest klient saab valida.

Hoolega valitud materjal

Puit on elav materjal, mis on leidnud oma tee kaasaegsesse ehitusse tänu oma ökoloogilistele omadustele ja jätkusuutlikkusele. Iga meie tehases valmistatud autovarjualus valmib suure hoole ja ekspertiisiga ning on valmistatud kuivatatud kuusepuust. Kogu meie puit pärineb kontrollitud kasvatusest.

Väline kontroll, pidev sisekvaliteedi kontroll ning CE-märgid puidul on osa mitmetasandilisest, kattuvast kvaliteedikindlustussüsteemist, mis tagab lõpuks järjekindlalt kõrge kvaliteedi kogu meie puidus.

Puidust autovarjualuse puit

Vaata veel meie tooteid

Meeskonnana koos

Otsite midagi ainulaadset?

Me oleme siin, et teid aidata!

Koos meeskonnana loome midagi ainulaadset, mis sobib teie ümbruskonnaga nagu puuduolev tükk. Võimalusi on lõputult, seega avastame nad koos.

 

Loe rohkem eritellimuse esitamisest

Autovarjualuse eritellimus
Meeskonnana koos

Otsite midagi ainulaadset?

Autovarjualuse eritellimus
Autovarjualuse eritellimus

Me oleme siin, et teid aidata!

Koos meeskonnana loome midagi ainulaadset, mis sobib teie ümbruskonnaga nagu puuduolev tükk. Võimalusi on lõputult, seega avastame nad koos.

 

Loe rohkem eritellimuse esitamisest

POPULAARSED UUDISED

3D Joonised

3D Joonis 3

Puidust autovarjualuste ja pergolade ehitamisel võivad 3D-joonised koos liidetega protsessi palju lihtsamaks ja selgemaks muuta. Liited toimivad omamoodi “Lego” süsteemina, kus iga tükk sobib järgmisega täiuslikult kokku, muutes kõikide osade sobitamise lihtsaks ning selgelt arusaadavaks.

3D-jooniste abil saab valmis toodet visualiseerida erinevatest nurkadest ja vaatenurkadest, muutes liidete sobitamise iga tüki arusaadavamaks. See võib olla eriti kasulik inimestele, kes on uued puidutööga või kes võivad olla keerukamate ehitusprojektide ees hirmul.

Seinte katmine

Meie ettevõte pakub privaatsuse ekraane kahe erineva vormina:

Seinamoodul on suurepärane valik neile, kes soovivad oma seintele rustikaalset ja looduslikku välimust. Valmistatud õhukestest puiduribadest, need lauad on paigutatud horisontaalsesse mustrisse, luues teie seintele eristuva tekstuuri. Puidust laudu saab värvida või toonida erinevates värvides vastavalt soovitud esteetikale, ja nende vastupidavus ning vastupidavus kulumisele teevad neist suurepärase pikaajalise investeeringu.

Autovarjualune koos moodulseinaga

Puitlaudis mitmekülgsem valik, mida saab kasutada erinevates keskkondades. See tüüpi seinakate koosneb laiematest puidust plaatidest, mis on paigaldatud horisontaalselt või vertikaalselt. Puidust voodrilaud on saadaval mitmesugustes viimistlustes, alates siledast ja poleeritud kuni krobeline ja tekstuurne, andes teile paindlikkuse luua täpselt soovitud välimus. Üks peamisi puidust voodri eeliseid on selle isolatsiooniomadused, mis aitavad hoida

Autovarjualune koos puitlaudisega

Katuse teenused

Pergola Roof Strucutre

Meie katuse teenused hõlmavad hööveldatud voodrilaudade tarnet koos kliendi valitud katusematerjaliga.

 

Paigaldusteenuse ostmisel toimetatakse kõik katusematerjalid kohale ning paigaldatakse.

Ava lagi koostöös meie töödeldud voodrilauaga tagab teie autovarjualusele või pergolale erakordse visuaalse efekti. See toimib raamina taustal, mis võimaldab meie suurejoonelisel katusestruktuuril rääkida iseenda eest.

 

Samuti pakume kolme eritüüpi katust:

 

  • Katusetellised
  • Metallplekid
  • Bituumensindlid

Erinevate värvide ja profiilidega kataloogi saamiseks võtke meiega ühendust.

Katusekatted

Bituumensindlid
Tugevad katused algavad bituumensindlitega!
Katusekivi
Kaitse oma kodu ajatu stiiliga - Vali katusekivid!
Katuseplekk
Iga lehe tugevus ja ilu - Vali metall oma katuse suurepärasuse jaoks!
Previous
Next

Vihmaveerennide teenus

Meie vihmaveerennide teenus hõlmab äravoolusüsteemi paigaldamist, mis aitab vabaneda liigsest vihmaveest ning hoiab teie varjualuse või pergola ümbruse kuivana.

Vihmaveerennid aitavad ka visuaalset miljööd parandada.

Paigaldus

Paigaldus meeskond

Meie ettevõttes tunneme uhkust meie kokkupanekumeeskonna ekspertiisi ja kvalifikatsiooni üle. Meie meeskond koosneb kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistidest, kes omavad kogemusi puidust autovarjualuste ja teiste välisrajatiste ehitamisel.

Autovarjualuste lõikamine

Meie meeskonnaliikmed on läbinud põhjaliku väljaõppe ja omavad sügavat arusaamist parimatest tavade ja tehnikate osas puidust autovarjualuste ehitamisel. Neil on kaasaegsed tööriistad ja seadmed, et tagada iga kokkupanek kõrgeimate kvaliteedi- ja ohutusstandardite järgi.

Autovarjualuste paigaldus

Mõistame, et iga projekt on ainulaadne, ning meie meeskond on pühendunud tihedale koostööle klientidega, et tagada nende vajaduste täielik mõistmine ja rahuldamine. Me läheneme igale projektile koostööle orienteeritult ning meie meeskonnaliikmed on alati kättesaadavad küsimustele vastamiseks ning juhendamiseks kogu kokkupanekuprotsessi vältel.

Autovarjualune koos Panipaigaga

Lisaladustuse lisamine teie autovarjualusele võib olla suurepärane viis kodu funktsionaalsuse ja korralduse parandamiseks. Lisaladustuse abil saate suurendada saadaolevat ruumi tööriistade, õuemasinate ja muude esemete hoiustamiseks, mis aitab vähendada segadust garaažis ning vabastada ruumi muudeks otstarveteks.

Lisaks suuremale ladustusruumile aitab ladustuse lisamine teie autovarjualusele kaitsta ka hoiustatud esemeid ilmastikutingimuste eest. Hoides näiteks jalgrattad ja aiatööriistad eraldatud ladustuspiirkonnas, saate neid kaitsta vihma, lume ja päikese kahjustuste eest, mis aitab pikendada nende eluiga ja säästa pikas perspektiivis raha.

Autovarjualune 2-le koos panipaigaga

Eraldatud ladustusala omamine teie autovarjualuses võib parandada ka korraldust ning säästa teie aega ja vaeva, kui peate midagi kiiresti leidma. Kõik on oma kohal, nii et saate hõlpsasti leida vajaliku eseme ilma segaduses garaaži läbi otsimata.

Värvimine

Peamine konstruktsioon (postid, sarikad, katuse raam, peakaitsmed) võib olla saadaval ka teie valitud RAL-värvitoonis.

 

Puiduvärvide värvikaart sisaldab 100 värvi, mis sobivad välitingimustes olevatele puidupindadele. Autovarjualuse või pergola välimust saab oluliselt muuta, värvides selle erineva tooni kätte.

Näidis
RAL värvid

Lakkimine

Autovarjualust või pergolat saab tellida vastavalt soovile ka kohandatud lakikihiga. Puitmaterjal valmistatakse teie isiklike spetsifikatsioonide kohaselt.

 

Lakk on saadaval erinevates värvitoonides lisatasu eest. Lisateabe saamiseks võtke ühendust meie klienditeenindusega aadressil info@statekwood.com.

Näidis
Lakkimine