Statek Wood Autovarjualune 40-60

Autovarjualune 40-60

Kaitse oma autot karmide ilmastikutingimuste eest, valides meie puidust autovarjualune 40-60, mis on parim lahendus, et pakkuda oma sõidukile kaitset. Valmistatud kvaliteetsest puidust, on autovarjualune 40-60 ehitatud vastupidama igasugustele ilmastikutingimustele – alates intensiivsetest päikesekiirtest kuni tugeva vihma, lume ja raheni. Selle tugev konstruktsioon tagab, et teie auto jääb kaitstuks, ja selle ainulaadne disain pakub autole piisavalt ruumi. See on täiuslik lahendus neile, kes otsivad praktilist ja funktsionaalset varjualust

Küsi pakkumist!

Isepaigaldus                          Täislahendus

Mõlemat paketti saab soovi korral täiendada! Tutvu täiendus siit!

Puidust autovarjualuse puit

Hoolega valitud materjal

Puit on materjal, mis on leidnud oma tee kaasaegsesse ehitusse tänu oma ökoloogilistele omadustele ja jätkusuutlikkusele. Iga meie tehases valmistatud autovarjualune valmib suure hoole ja asjatundlikkusega ning on valmistatud kuivatatud kuusepuust. Kogu meie puit pärineb kontrollitud kasvatusest.

Väline kontroll, pidev sisekvaliteedikontroll ning CE-märgid puidul on osa mitmetasandilisest kvaliteedisüsteemist, mis tagab lõpuks järjekindlalt kõrge kvaliteedi kogu meie puidule.

Tappliiteühendus

Kõik puidust varikatused ei ole loodud ühtviisi. Varikatused võivad erineda nii materjali kui ka oma ehitusliku olemuse poolest. Üks aspekt, mida tasub varikatuse valimisel silmas pidada on tappliiteühendused. Selliste ühenduste kasutamine on traditsioonilises puidutöötluses väga levinud ning seda on harrastatud juba sajandeid. 

 

Tappliiteühendus tähendab, et erinevad puiduosad ühendatakse spetsiaalsete puidu väljalõigete abil, mida nimetatakse tapikeeleks ja tapikahvliks. Nende abil on võimalik liita kahte või enamat puidust osa tugeva lukustusmehhanismiga, luues vastupidava konstruktsiooni.

Puidust autovarjualune koos tappühendustega
Puidust autovarjualune koos tappühendustega 2

Muuda Iga Toode Individuaalseks

Liimpuitkaared

Diagonaali profiilid

Sarika- ja pärlini profiilid

Privaatsus on oluline?

Seinamoodul on suurepärane valik neile, kes soovivad oma seintele rustikaalset ja looduslikku välimust. Õhukestest puiduribadest valmistatud lauad on paigutatud horisontaalsesse mustrisse, luues teie seintele eristuva tekstuuri. Puidust laudu saab toonida erinevates värvides, vastavalt soovitud esteetikale. Laudade vastupidavus kulumisele teeb lahendusest suurepärase pikaajalise investeeringu.

Puitlaudis on mitmekülgsem valik, mida saab kasutada erinevates keskkondades. Seda tüüpi seinakate koosneb laiematest puidust plaatidest, mis on paigaldatud horisontaalselt või vertikaalselt. Puidust voodrilaud on saadaval erineva viimistlusega, alates siledast ja poleeritud lauast kuni krobelise ja tekstuurseni, andes teile paindlikkuse luua oma väliruumile täpselt soovitud välimus. Üks peamisi puidust voodri eeliseid on ka selle isolatsiooniomadus.

VAATA VEEL MEIE TOOTEID

Ühtse meeskonnana

Otsite midagi ainulaadset?

Me oleme siin, et teid aidata!

Ühtse meeskonnana loome midagi ainulaadset, mis sobib teie ümbruskonda nagu puuduolev tükk. Võimalusi on lõputult, seega avastame nad üheskoos. Loe rohkem eritellimuse esitamisest

Autovarjualuse eritellimus
Ühtse meeskonnana

Otsite midagi ainulaadset?

Autovarjualuse eritellimus

Me oleme siin, et teid aidata!

Ühtse meeskonnana loome midagi ainulaadset, mis sobib teie ümbruskonnaga nagu puuduolev tükk. Võimalusi on lõputult, seega avastame nad üheskoos.

Loe rohkem eritellimuse esitamisest

POPULAARSED UUDISED