Puidust Pergola 86-86

Puidust pergola 86-86

Meil on hea meel tutvustada teile meie elegantset ja vastupidavat puidust pergolat 86-86, mis on loodud täiustama teie õueala. See silmatorkavalt kaunis puitpergola on valmistatud kõrgkvaliteetsest puidust meie osavate spetsialistide poolt, tagades konstruktsiooni pikaajalise vastupidavuse kui ka visuaalselt ilusa vaatepildi teie hoovis.

Pergola 86-86 klassikaline disain on läbimõeldud ja praktiline, olles varustatud tugevate postide ja risttaladega. Need elemendid annavad pergolale stabiilsuse ja kindluse, luues samal ajal sarmika ja hubase õhkkonna.

Kujutage ette end lõõgastumas oma hoovis või aias selle võluva pergola all. See on ideaalne koht sõprade vastuvõtmiseks ja meeldejäävate hetkede jagamiseks. Pidage õhtusööke või korraldage perekondlikke kokkutulekuid pergola all, kus kõik tunnevad ennast õdusalt ja mugavalt.

Küsi pakkumist!

Mida sisaldab teie pergola tellimus?

Teie pergola detailides

14 x 14 cm postid, pärlinid, tugipostid ja liimpuit diagonaalid. Katuse talad 14 x 24 cm. Sarikad vastavalt lumekoormusele.

Tasuta staatika ja plaanide joonised pärast tellimuse esitamist.

Lihtsalt mõistetavad paigaldusjuhised koos 3D-jooniste ja positsiooniplaanidega.

Teie varjualuse lumekoormus arvutatakse vastavalt teie piirkonna normatiividele.

Extra!

Privaatsusseinad, puidust voodrilaua või laudise kujul.

Extra!

Katusekatte valikud, koos puidust vooderdatud katuse ja vihmaveesüsteemi teenustega.

Tasuta transport Eesti piires. Toode tarnitakse umbkaudu 14 päeva pärast, kui tellija on kinnitanud tehnilised joonised.

Sissepääsu kõrgus on 2,40 meetrit, kuid võimalik muuta kuni 3,50 meetrini.

Lihtne isepaigaldus sarnaselt legotükkidele. Võite ka tellida oma autovarjualuse või pergola paigalduse.

Paigalduskomplekt, mis sisaldab kõiki kruvisid, lukke, kinnitusvahendeid ja metallist H-profiiliga postijalgu.

Extra!

Puidust panipaik, koos teie valitud akende ja ustega.

Extra!

Soovid oma toodet värvitult? Kliki siia, et saada tehase värvimise kohta üksikasjalikumat teavet.

Miks on Statek Wood õige valik?

Tappliiteühendus

Kõik puidust varikatused ei ole loodud ühtviisi. Varikatused võivad erineda nii materjali kui ka oma ehitusliku olemuse poolest. Üks aspekt, mida tasub varikatuse valimisel silmas pidada on tappliiteühendused. Selliste ühenduste kasutamine on traditsioonilises puidutöötluses väga levinud ning seda on harrastatud juba sajandeid. 

 

Tappliiteühendus tähendab, et erinevad puiduosad ühendatakse spetsiaalsete puidu väljalõigete abil, mida nimetatakse tapikeeleks ja tapikahvliks. Nende abil on võimalik liita kahte või enamat puidust osa tugeva lukustusmehhanismiga, luues vastupidava konstruktsiooni.

Puidust autovarjualune koos tappühendustega
Puidust autovarjualune koos tappühendustega 2

Sarika- ja pärlini profiilid

Meie edukus seisneb selles, et kaasame kliendi otsustusprotsessi. Pakume mitmesuguseid profiilimisvõimalusi, mille hulgast klient saab valida endale sobiva.

Hoolega valitud materjal

Puit on materjal, mis on leidnud oma tee kaasaegsesse ehitusse tänu oma ökoloogilistele omadustele ja jätkusuutlikkusele. Iga meie tehases valmistatud autovarjualune valmib suure hoole ja asjatundlikkusega ning on valmistatud kuivatatud kuusepuust. Kogu meie puit pärineb kontrollitud kasvatusest.

Väline kontroll, pidev sisekvaliteedikontroll ning CE-märgid puidul on osa mitmetasandilisest kvaliteedisüsteemist, mis tagab lõpuks järjekindlalt kõrge kvaliteedi kogu meie puidule.

Puidust autovarjualuse puit

Veel meie tooteid

Ühtse meeskonnana

Otsite midagi ainulaadset?

Me oleme siin, et teid aidata!

Ühtse meeskonnana loome midagi ainulaadset, mis sobib teie ümbruskonda nagu puuduolev tükk. Võimalusi on lõputult, seega avastame nad üheskoos. Loe rohkem eritellimuse esitamisest

Autovarjualuse eritellimus
Ühtse meeskonnana

Otsite midagi ainulaadset?

Autovarjualuse eritellimus

Me oleme siin, et teid aidata!

Ühtse meeskonnana loome midagi ainulaadset, mis sobib teie ümbruskonnaga nagu puuduolev tükk. Võimalusi on lõputult, seega avastame nad üheskoos.

Loe rohkem eritellimuse esitamisest

POPULAARSED UUDISED

3D joonised

3D Joonis 3

Puidust autovarjualuste ja pergolate ehitamisel võivad 3D-joonised koos liidetega protsessi palju lihtsamaks ja selgemaks muuta. Liited toimivad omamoodi “lego” süsteemina, kus iga tükk sobib järgmisega täiuslikult kokku, muutes kõikide osade sobitamise lihtsaks ning selgelt arusaadavaks.

3D-jooniste abil saab valmis toodet visualiseerida erinevatest vaatenurkadest, muutes liidete sobitamisel iga tüki arusaadavamaks. See võib olla eriti kasulik inimesele, kellel ei ole puidutöödega kogemust või keda keerukamad ehitusprojektid hirmutavad.

Seinte katmine

Meie ettevõte pakub privaatsuse tagamiseks erinevaid lahendusi

Seinamoodul on suurepärane valik neile, kes soovivad oma seintele rustikaalset ja looduslikku välimust. Õhukestest puiduribadest valmistatud lauad on paigutatud horisontaalsesse mustrisse, luues teie seintele eristuva tekstuuri. Puidust laudu saab toonida erinevates värvides, vastavalt soovitud esteetikale. Laudade vastupidavus kulumisele teeb lahendusest suurepärase pikaajalise investeeringu.

Autovarjualune koos moodulseinaga

Puitlaudis on mitmekülgsem valik, mida saab kasutada erinevates keskkondades. Seda tüüpi seinakate koosneb laiematest puidust plaatidest, mis on paigaldatud horisontaalselt või vertikaalselt. Puidust voodrilaud on saadaval erineva viimistlusega, alates siledast ja poleeritud lauast kuni krobelise ja tekstuurseni, andes teile paindlikkuse luua oma väliruumile täpselt soovitud välimus. Üks peamisi puidust voodri eeliseid on ka selle isolatsiooniomadus.

Autovarjualune koos puitlaudisega

Katuseteenused

Pergola Roof Strucutre

Meie katuseteenused hõlmavad hööveldatud voodrilaudade tarnet koos kliendi valitud katusematerjaliga.

 

Paigaldusteenuse ostmisel toimetatakse kõik katusematerjalid kohale ning paigaldatakse.

Avatud lagi koos meie töödeldud voodrilauaga tagab teie autovarjualusele või pergolale erakordsellt puhta visuaalse efekti. See toimib raamina, mis võimaldab meie suurejoonelisel katusestruktuuril rääkida iseenda eest.

 

Samuti pakume kolme eritüüpi katust:

 

  • Katusetellised
  • Metallplekid
  • Bituumensindlid

Erinevate värvide ja profiilidega kataloogi saamiseks võtke meiega ühendust.

Katusekatted

Bituumensindlid
Tugevad katused algavad bituumensindlitega!
Katusekivi
Kaitse oma kodu ajatu stiiliga - Vali katusekivid!
Katuseplekk
Iga lehe tugevus ja ilu - Vali metall oma katuse suurepärasuse jaoks!
Previous
Next

Vihmaveerennide teenus

Meie vihmaveerennide teenus hõlmab äravoolutorude paigaldamist, mis aitab vabaneda katusele kogunevast vihmaveest ning hoiab teie varjualuse või pergola ümbruse kuivana.

Vihmaveerennid aitavad muuta ka varjualuse visuaalset väljanägemist.

Paigaldus

Paigaldus meeskond

Me tunneme uhkust oma pagaldusmeeskonna eksperttaseme ja kvalifikatsiooni üle. Meie meeskond koosneb pädevatest spetsialistidest, kes omavad kogemusi puidust autovarjualuste ja teiste välirajatiste ehitamisel.

Autovarjualuste lõikamine

Meie paigaldusmeeskond on läbinud põhjaliku väljaõppe ning omab erinevaid teadmisi ja tehnikaid puidust autovarjualuste ehitamisel. Nende kasutada on kaasaegsed tööriistad ja seadmed, et tagada iga välirajatise kokkupanek kõrgeima kvaliteedi- ja ohutusstandardi järgi.

Autovarjualuste paigaldus

Mõistame, et iga projekt on ainulaadne, ning meie meeskond on pühendunud tihedale koostööle kliendiga, et projekt vastaks soovitud tingimustele. Meie kõik projektid on koostööle orienteeritud ning meie meeskonnaliikmed on alati kättesaadavad, et vastata küsimustele ning juhendada klienti kogu väliehitise kokkupaneku vältel.

Autovarjualune koos panipaigaga

Lisapanipaik teie autovarjualuse juures võib olla suurepärane viis kodu funktsionaalsuse tõstmiseks. Lisapanipaiga abil saate suurendada varustusruumi tööriistade, kodumasinate ja muude esemete hoiustamiseks, mis aitab vähendada segadust garaažis ning vabastada ruumi muudeks otstarveteks.

Lisaks suuremale ladustusruumile aitab panipaiga lisamine teie autovarjualusele kaitsta ka hoiustatud esemeid ilmastikutingimuste eest. Hoides näiteks jalgrattaid ja aiatööriistu eraldatud ladustuspiirkonnas, saate neid kaitsta vihma, lume ja päiksekahjustuste eest. See aitab pikendada nende eluiga ja säästa pikas perspektiivis ka raha.

Autovarjualune 2-le koos panipaigaga

Eraldatud panipaiga omamine teie autovarjualuse juures võib tõsta asjade organiseeritust ning säästa teie aega ja vaeva, kui peate midagi kiiresti leidma. Kõik on oma kohal, nii et saate hõlpsasti leida vajaliku eseme.

Värvimine

Peamine konstruktsioon (postid, sarikad, katuse raam, peakaitsmed) võib olla saadaval ka teie valitud RAL-värvitoonis.

 

Puiduvärvide värvikaart sisaldab 100 värvi, mis sobivad välitingimustes olevatele puidupindadele. Autovarjualuse või pergola välimust saab oluliselt muuta, kui seda värvida erinevaid toone kasutades.

Näidis
RAL värvid

Lakkimine

Autovarjualust või pergolat saab tellida vastavalt soovile ka kohandatud lakikihiga. Puitmaterjal valmistatakse teie isiklike spetsifikatsioonide järgi.

Lakk on saadaval erinevates värvitoonides lisatasu eest. Lisateabe saamiseks võtke ühendust meie klienditeenindusega aadressil info@statekwood.com.

Näidis
Lakkimine