Puidust Autovarjualune 63-82

Autovarjualune 63-82

Kaitse oma autot karmide ilmastikutingimuste eest, valides meie puidust autovarjualune 63-82, mis on parim lahendus, et pakkuda oma sõidukile kaitset. Valmistatud kvaliteetsest puidust, on autovarjualune 63-82 ehitatud vastupidama igasugustele ilmastikutingimustele – alates intensiivsetest päikesekiirtest kuni tugeva vihma, lume ja raheni. Selle tugev konstruktsioon tagab, et teie auto jääb kaitstuks, ja selle ainulaadne disain pakub autole piisavalt ruumi. See on täiuslik lahendus neile, kes otsivad praktilist ja funktsionaalset varjualust

Küsi pakkumist!

Ikoonide seletus

 Valik 5 erineva vaate vahel

Muuda puidu tekstiili ning varja elemente

Muuda tausta, pane mudel keerlema või tee läbilõige

Vaata mudelit täisekraanilt

Vaata mudelit Inimese perspektiivist 

Võta mõõtmeid 2 punkti vahel

3d mudel

– Vaata toodet enda silmadega –

Juurdeehitusega võib tihtipeale kaasneda ärevus, kas toode siiski sobib meie aiakujunduse või maja nurkadega. 2D plaanid annavad küll ülevaate, kuid ei kuva toodet sellisena, nagu ta päriselus on. Just seepärast on Statek Wood mõelnud välja lahenduse, kuidas tuua toode teie ekraanini.

Toodet on võimalik vaadata igast nurgast ning kõiksugu tekstiilidega. Näha on võimalik ka tapp ühendusi ning positsiooni numbreid, mida saab kasutada paigaldusel abivahendina. Kindlustunde tagamiseks saab võtta ka mõõte enne töösse andmist.

Telefonil avades võib esineda vahel tõrkeid!

Puidust autovarjualuse puit

Hoolega valitud materjal

Puit on materjal, mis on leidnud oma tee kaasaegsesse ehitusse tänu oma ökoloogilistele omadustele ja jätkusuutlikkusele. Iga meie tehases valmistatud autovarjualune valmib suure hoole ja asjatundlikkusega ning on valmistatud kuivatatud kuusepuust. Kogu meie puit pärineb kontrollitud kasvatusest.

Väline kontroll, pidev sisekvaliteedikontroll ning CE-märgid puidul on osa mitmetasandilisest kvaliteedisüsteemist, mis tagab lõpuks järjekindlalt kõrge kvaliteedi kogu meie puidule.

Tappliiteühendus

Kõik puidust varikatused ei ole loodud ühtviisi. Varikatused võivad erineda nii materjali kui ka oma ehitusliku olemuse poolest. Üks aspekt, mida tasub varikatuse valimisel silmas pidada on tappliiteühendused. Selliste ühenduste kasutamine on traditsioonilises puidutöötluses väga levinud ning seda on harrastatud juba sajandeid. 

 

Tappliiteühendus tähendab, et erinevad puiduosad ühendatakse spetsiaalsete puidu väljalõigete abil, mida nimetatakse tapikeeleks ja tapikahvliks. Nende abil on võimalik liita kahte või enamat puidust osa tugeva lukustusmehhanismiga, luues vastupidava konstruktsiooni.

Puidust autovarjualune koos tappühendustega
Puidust autovarjualune koos tappühendustega 2

Muuda Iga Toode Individuaalseks

Liimpuitkaared

Diagonaali profiilid

Sarika- ja pärlini profiilid

VAATA VEEL MEIE TOOTEID

Ühtse meeskonnana

Otsite midagi ainulaadset?

Me oleme siin, et teid aidata!

Ühtse meeskonnana loome midagi ainulaadset, mis sobib teie ümbruskonda nagu puuduolev tükk. Võimalusi on lõputult, seega avastame nad üheskoos. Loe rohkem eritellimuse esitamisest

Autovarjualuse eritellimus
Ühtse meeskonnana

Otsite midagi ainulaadset?

Autovarjualuse eritellimus

Me oleme siin, et teid aidata!

Ühtse meeskonnana loome midagi ainulaadset, mis sobib teie ümbruskonnaga nagu puuduolev tükk. Võimalusi on lõputult, seega avastame nad üheskoos.

Loe rohkem eritellimuse esitamisest

POPULAARSED UUDISED